فراموش کردم
رتبه کلی: 759


درباره من
دانشجو دکترا - سم شناسی

همتونو دوست دارم جدی می گم

فقط یه چیزی اذیتم می کنه اونم اینه که وقتی نظر میدم چون این نظر شخصی منه دوست ندارم یکی بیاد امر و نهی کنه که بدجور باهاش برخورد می کنم از من گفتن.....
sinan azkaya (sinan )    

حراج کلت و کلاشینکف در خیابان ناصرخسرو !

درج شده در تاریخ ۹۰/۰۴/۰۴ ساعت 00:00 بازدید کل: 995 بازدید امروز: 1 0 می‌پسندم  
 

خبرنگار روزنامه ، نرخی نیز از قیمت تک فروشی و خرده فروشی اسلحه گرم در ناصرخسرو می دهد :"شاهکش ۱۵۰ هزار تومان ، کلاش هم از ۳۵۰ هزار تومان به بالا."

به گزارش ارم نیوز به نقل از تهران امروز ، در خیابان ناصرخسرو تهران ، انواع سلاح کمری "کلت" یا به قول اسلحه به دستهای آن محله ، "شاهکش" و مسلسل AK۴۷ یا همان کلاشنیکف خودمان ، به فروش می رسد. این بخشی از مشاهدات خبرنگار روزنامه تهران امروز است که در گزارش صفحه ۱۰ امروز خود آورده: "از ( رسول ، یکی از دستفروشان خیابان ناصرخسرو ) می پرسم چه اسحله هایی دارد؟ با فردی تماس می گیرد. به لهجه کردی حرف می زند. تلفنش را که قطع می کند ، می گوید: "شاهکش دارم."

خبرنگار روزنامه ، نرخی نیز از قیمت تک فروشی و خرده فروشی اسلحه گرم در ناصرخسرو می دهد :"شاهکش ۱۵۰ هزار تومان ، کلاش هم از ۳۵۰ هزار تومان به بالا."

به نوشته این روزنامه ، اسحله فروشان خیابان ناصرخسرو ، اسم هم دارند ، با نام و نشان مشخص در اندام و چهره: "دو نفر هستند. رضا ، مسن تر است ، اما رسول ، پسر جوانی است که بیشتر از ۲۵ سال ندارد. رد چاقو ، سمت راست صورتش را نشانه دار کرده است.... به لهجه کردی حرف می زند."

خبرنگار روزنامه ، با تفنگ فروشان ناصرخسرو ، قرار و مدار برای خرید اسلحه هم می گذارد: "شاهکش را تا دو ساعت دیگر تحویل می دهم... برای کلاش پس فردا بیا. رضا می گوید. اما پس فردا چطور پیدایش کنم؟ رسول بی آنکه آثاری از ترس توی چهره اش باشد ، می گوید: "جای ما همینجاست ، من نباشم ، رضا هست. به مردی که کنارش ایستاده است اشاره می کند.

در هفته گذشته ، مجلس تصویب کرد قاچاقچیان اسلحه گرم و مهمات جنگی با ۲ تا ۱۵ سال زندان مجازات شوند و برای قاچاقچیان سلاح گرم شکاری ، مجازات ۶ ماه تا ۲ سال زندان را پیش بینی کرد ، ولی انگار ، یا فروشندگان اسلحه گرم در ناصر خسرو خبر ندارند یا ....؟  

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۰۴/۰۴ - ۰۰:۰۰

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
^_^دل تنگی ^_^ 93/7/28 چگونگی درج آگهی در سایت و قسمت تبلیغات به خدا لایک داره! به سر شوق رهایی نیست فروش رینگ ولاستیک اسپرت دکترسیدصدری/جراح متخصص ارتوپدی با این لینک ها معجزه کنید!!!!!!!!!!! ترکیه پدر واقعی تروریسم در منطقه است یخ امام زمان (عج) رو دوست داری؟
کاربران آنلاین (169)
amir hossein (خال اوغلی ) مرتضی ب سیدعلی ازخراسان بزرگ* نفس کوچولو مهندسی برق **..علی Taka..** بهزاد رضایی ترکمانی من یه ایرانی ام... یوسف*دانشیار* درخت تنهای حامد.منم یه دل دارم که سوادش حسینه من شخصا1تختم کمه....نزدیک نشو امیر00 oıOl MIKA lOıo GhoSTRideR المیرا 72 شادی رحمنی دفتر فنی و مهندسی دکورات _ رویای بارانی _ .X.x_____LoOoOoveLy_____x.X محراب زمان گروه پارکورمیانه aMiN gharedaghi alireza shahidi سلطان احساس مهران وفایی احد رستمی 1 کیانوش فرامرزی نژاد رفیق وفادار از دل تا قلم llll__OmID__llll Hayat Güzəldir ______monful----boy______ میلادجووون(همه دنیا یه طرف تو یه طرف) رینکا شیکا رین iiIOoIii----ZEUS----iiIOoIii جعفر024 لیلا کریمی آیدا( M) افسرجنگ نرم I3aran Salehi سینا ناف میانه ***حمید*** شبنم- مقدم فراز جباری اذر فارسی آجیل وشیرینی کوثر. »-sKy girL-« bri lliant مبل آرال حامد م psychology کسری اعتمادی مهشید123456 l. YAGhi .l سعید ساسانی ترلان پروانه محسن جعفری رضا جوووون *S-A-E-E-D* یکی هست... هاشم خواه سودا ا سوشا سورین. رها تبریز pouya maks به نام من*به کام تو